KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13374590
nr 1337 4590
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Teckning, Monogramsignerad. Motivet: 39x28cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:26:50
9/7 10:18:01